Listonosz św. Brata Alberta

Jeśli chcą Państwo być informowani o aktualnościach i wydarzeniach w placówkach św. Brata Alberta prowadzonych przez Koło Wrocławskie TPBA, to prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail:

Koło Wrocławskie Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta jest samodzielną organizacją pozarządową, posiadającą osobowość prawną, należącą do struktur ogólnopolskich Towarzystwa Pomocy św. Brata Alberta (TPBA). Na terenie Wrocławia oraz powiatu wrocławskiego (ziemskiego) istnieje wiele lokalizacji, w których znajdują się nasze placówki pomocowe, siedziba oraz pozostałe jednostki i przedsięwzięcia o charakterze trwałym:

   


Ośrodki przyjmujące osoby bezdomne:


Pozostałe placówki i przedsięwzięcia:


Ponadto na mapie uwzględniono także:

(13)  Miejsce pierwszego Schroniska św. Brata Alberta przy ul. Lotniczej (już nieistniejącego)

(14)  Dom św. Brata Alberta dla Bezdomnych Inwalidów (projektowany)

(15)  Zarząd Główny TPBA (Krajowe Biuro TPBA przy ul. Kołłątaja 26A) — jest to odrębny podmiot (KRS: 0000069581) w ramach Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta, który pełni rolę koordynującą i wspomagającą funkcjonowanie kół lokalnych TPBA.

Jeżeli masz przekonanie o słuszności podejmowanych przez nas działań, prosimy Cię o wsparcie:

Przelew online


Świętowanie Wielkanocy 2019 w naszych placówkach
czwartek, 25 kwietnia 2019 10:57
Wyświetlono: 212 razy.

Dzięki wsparciu darczyńców indywidualnych oraz instytucjonalnych, Kweście Wielkanocnej 2019, a także zaangażowaniu wolontariuszy, personelu i samych podopiecznych, placówki pomocowe Koła Wrocławskiego TPBA stały się w Niedzielę Wielkanocną 21 kwietnia 2019 miejscami radosnego i wspólnotowego świętowania.   Szczególnie piękne zdjęcia udało się zrobić w naszym Schronisku św. Brata Alberta dla Bezdomnych Kobiet

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 40