Listonosz św. Brata Alberta

Jeśli chcą Państwo być informowani o aktualnościach i wydarzeniach w placówkach św. Brata Alberta prowadzonych przez Koło Wrocławskie TPBA, to prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail:

Koło Wrocławskie Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta jest samodzielną organizacją pozarządową, posiadającą osobowość prawną, należącą do struktur ogólnopolskich Towarzystwa Pomocy św. Brata Alberta (TPBA). Na terenie Wrocławia oraz powiatu wrocławskiego (ziemskiego) istnieje wiele lokalizacji, w których znajdują się nasze placówki pomocowe, siedziba oraz pozostałe jednostki i przedsięwzięcia o charakterze trwałym:

   


Ośrodki przyjmujące osoby bezdomne:


Pozostałe placówki i przedsięwzięcia:


Ponadto na mapie uwzględniono także:

(13)  Miejsce pierwszego Schroniska św. Brata Alberta przy ul. Lotniczej (już nieistniejącego)

(14)  Dom św. Brata Alberta dla Bezdomnych Inwalidów (projektowany)

(15)  Zarząd Główny TPBA (Krajowe Biuro TPBA przy ul. Kołłątaja 26A) — jest to odrębny podmiot (KRS: 0000069581) w ramach Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta, który pełni rolę koordynującą i wspomagającą funkcjonowanie kół lokalnych TPBA.

Jeżeli masz przekonanie o słuszności podejmowanych przez nas działań, prosimy Cię o wsparcie:

Przelew online


Noclegownia dla Mężczyzn ewakuowana z powodu koronowirusa (17.03.2020)
Autorstwo / redakcja: adm-ok   
wtorek, 17 marca 2020 16:36
Wyświetlono: 509 razy.

Podopieczni naszej Noclegowni św. Brata Alberta dla Bezdomnych Mężczyzn przy ul. Małachowskiego zostali ewakuowani i poddani kwarantannie.   Chodzi o 150 mężczyzn, którzy mogli mieć kontakt z osobą zarażoną koronowirusem przebywającą od kilku dni w szpitalu przy ul. Koszarowej.   Dowiedzieliśmy się o wyniku badania w niedzielę wieczorem i natychmiast zadziałaliśmy.   Nikt nie był wypuszczany z Noclegowni, żeby ograniczyć możliwość zarażenia się innych osób od naszych podopiecznych.   Jesteśmy w kontakcie z miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego i Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 43